Renault Scénic
TCE 160 EDC Black Edition | Trekhaak | Adaptieve Cruise Control | BOSE Premium Audio | Panoramadak
Direct kopen, basisprijs: € 25.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.900,-
LEASEPRIJS: € 426,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Scénic |
|---|---|
| Uitvoering: | TCE 160 EDC Black Edition | Trekhaak | Adaptieve Cruise Control | BOSE Premium Audio | Panoramadak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 juni 2022 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 40.492 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 426,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ##-06-41 |
| Motorinhoud: | 1.330 cc |
| Vermogen: | 117 kw / 160 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.428 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- cruise control adaptief
- panoramadak
- Trekhaak
- voorstoelen verwarmd
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrijcamera
- afwijkende dakkleur
- airco (automatisch)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- chroom delen exterieur
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- Easy Life Pack
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- keyless start
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen/stof bekleding
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- lichtmetalen velgen 20"
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Pack Cruising Extra
- Pack winter
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- rijstrooksensor
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- trekhaak afneembaar
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoel(en) met massagefunctie
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
- zonnescherm zijruiten